Çatı Hizmetleri

Çatı Hizmetleri

Çatı Hizmetleri

Çatı Hizmetleri

Çatı hizmetleri , çatılarınızı uzun yıllar sorun çıkarmadan kullanmak, ortaya çıkan sorunları kısa süre içinde çözüme kavuşturmak, mevsimsel değişmelerin bina içinde olumsuzluk çıkarmasını önlemek ve buna bağlı maliyetlerin artışını engellemek için sunulmaktadır. Binanın temel yapısını oluşturan, görsellik ve koruyuculuk açısında önem arz eden çatılar, zaman içerisinden aşınmalara bağlı olarak hasarlar meydana gelmektedir. Oluşan hasarlara zamanında müdahale edilmemesi zor ve maliyetli bir hal ortaya çıkarmaktadır.

Çatı Hizmetlerinin Yapılışı

Çatı hizmetler i sizlerden gelen talep ve çatınızın ihtiyacına göre belirlenmektedir. Yıllara dayanan tecrübemizi kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile güçlendirerek, müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çatı 34 olarak, ortaya çıkan sorunlarını gidermek veya taleplerinizi karşılamak adına belirlediğimiz çalışma prensibi şöyledir;

  • Tarafımıza ilgili sorununuzu aktarmanız halinde alanında uzman keşif ekibimiz çatınızda oluşan problemler ve alınacak tedbirler ile ilgili rapor hazırlamaktadır.
  • Hazırlanan rapor doğrultusunda uygulanacak yöntem belirlenir ve yöntem için kalite standartlarına uygunluğu kanıtlanmış malzemeler seçimi yapılır.
  • Profesyonel usta ekibimiz ile birlikte son teknoloji teçhizatımız ile tamir işlemi başlatılır.
  • Ara kontrol ve iş bitimi genel kontrolün sonrasında çatı sorun giderilmiş şekilde teslim edilir.

Çatı hizmetlerinin tamamının garantili olması ile sizleri ilerleyen zamanlarda ortaya çıkacak aynı sorun veya bağlı farklı sorunlar nedeniyle mağduriyetinizin önüne geçmekteyiz. Gerek olması halinde çatınız en başında yenileyerek taahhüdümüz altında yeniden kullanımınıza sunmaktayız. Çatı 34 kalitesi kapsamında memnun kalmadığınız hizmet olması halinde ödemiş olduğunuz ücretin tamamını tarafına iade etmekteyiz.

Çatı Hizmetlerinde Fiyat Seçeneği

Çatı hizmetlerinde faydalanmak istendiği zaman ilk tercih ölçütü fiyatlandırma olmaktadır. Ancak tercih kriterleri arasında ilk olması gereken, yapılan çatıyı sorunsuz teslim edecek kriterlerdir. Çatı 34 olarak, her türlü kritere uyum sağlamanın yanı sıra sizlerin belirleyeceği ödeme şekilleri olan peşin, kredi kartı veya taksitli seçenekleri ile hizmeti yerine getirmekteyiz. bu doğrultuda çatı sorununuzdan kurtulurken bütçenizi zorlamadan kaçınmanızı amaç edinmekteyiz.

Çatı hizmetleri adresimiz istediğiniz zaman ziyaret ederek, yapmış olduğumuz işlerin görsellerine ve müşterilerimizin yapmış oldukları yorumlara göz atabilir, hakkımızda istediğiniz incelemeyi yapabilirisiniz.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN

TEŞEKKÜRLER !

BİZİ ARAYIN : +90 532 395 5941
BİZİ MAİL ATIN : [email protected]
Yada bize yazın, biz size dönüş yapalım...!
WHATSAPP'TAN YAZIN : +90 532 395 5941
web tasarım
SAYFA BAŞI