Çatı İzolasyonu

Çatı İzolasyonu

Çatı İzolasyonu

Çatı izolasyonu ihtiyacının doğmasındaki en önemli sebepler kış aylarında meydana gelen yağmurlar, kar yağışı, dolu, yaz aylarında meydana gelen sıcak hava, güneştir. Bir binanın çatısı insan beyni gibidir. Beynimiz nasıl tüm bedenimiz üzerinde etkili ise, bir çatı da tüm bina üzerinde etkilidir. Çatı sorunları sebebi ile tüm binada nem problemleri baş göstermektedir. Çatıda bulunan baca kenarlarından sızan su daireleri tek tek dolaşarak, daire iç duvarlarında nem meydana getirmektedir. Kış aylarındaki yağışlı günler, bina sakinleri için kabus olmaktadır. Bu sebeple çatı izolasyonu hususunda oldukça titiz olunması gerekmektedir. Rahat ve huzurlu bir kış dönemi geçirilmek isteniyor ise yaz aylarında gerekli kontroller yapılmalı, izolasyon yok ise yaptırılmalı, var ise kontrol edilerek gerekli tamir işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Çatı izolasyonu hizmeti veren Çatı34 firmamız kalite standartlarına uygun malzemeler kullanılarak gerekli ısı ve su izolasyonu işlemlerini gerçekleştirmektedir. İzolasyon alanında kendini son derece geliştirmiş olan personellerimiz, hizmet alanlarına intikal ederek gerekli ekspertizi gerçekleştirmekte, mevcut durum ile ilgili alınan notlar ile birlikte yapılacak işlerin planını yapmakta, sizler için de uygun bir zaman dilimi vererek çatı izolasyonu işlemleri için randevu verilmektedir. Özellikle çetin geçen kış dönemlerindeki soğuk ve yağışlı hava ısı kaybının önlenmesi açısından izolasyon kavramını da ön plana çıkarmaktadır. Eğer kullandığınız binanın çatı kısmında gerekli izolasyonlar yapılmamış ise bina yöneticiniz ile görüşerek bu konuya bir çözüm getirilmesi gerektiğini görüşünüz. Aksi takdirde son daire kullanıcısı iseniz sizi oldukça soğuk bir kış beklerken, evinizi ısıtmak için kullandığınız doğalgaz masraflarınız daha da artacaktır.

Çatı izolasyonu son yıllarda yapılan binaların çatılarında genel olarak yapılmaktadır. Ancak bazı müteahhit firmalar maddi problemleri ile uğraşmaktan, eksik malzeme kullanarak ve izolasyon işlemine önem vermemektedir. Bina sakinleri de durumdan haberdar olmadığı için zamanla yaşanan ısı kaybı, su sızıntısı gibi sorunlarla binanın eksiğini öğrenmektedirler. Bu gibi durumlarda firmamıza başvurulması durumunda çatı izolasyonu gerçekleştirdikten sonra çatı yenilemesini de yaparak, bina sakinlerini bu dertlerinden kurtarmaktayız. Sizler de yaşadığınız binada çatı izolasyonu olmadığını düşünüyor iseniz, ücretsiz ekspertiz hizmetimizinden yararlanarak konu hakkında sağlıklı ve doğru bilgiye ulaşabilir, gerekli önlemleri alabilirsiniz.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN

TEŞEKKÜRLER !

BİZİ ARAYIN : +90 532 395 5941
BİZİ MAİL ATIN : [email protected]
Yada bize yazın, biz size dönüş yapalım...!
WHATSAPP'TAN YAZIN : +90 532 395 5941
web tasarım
SAYFA BAŞI