Çatı Ustaları

Çatı Ustaları

Çatı Ustaları

Çatı Ustaları


Yeni bir sonbahar mevsimi daha, sararmış yapraklar   yağan yağmurlar, bu romantik manzaranın bozulmaması için çatı ustaları da yanı başınızda…   Evet sonbahar mevsimi pek çok şairin yazarın    ilham kaynağı ama akan bir çatınız varsa bu romantizmden eser kalmayacaktır.


Çatı ustaları sonbahar   ve kış mevsimini sorunsuz yaşamanız için bir telefon uzağınızda.  Çatı, bir ev alırken, kiralarken belki de en son baktığımız, ilgilendiğimiz hatta belki de hiç ilgilenmediğimiz bir bölümdür, ne zaman yağmurlar başlayıp da çatıdan mutfağımıza, odamıza yağmur   suları sızmaya, damlamaya başlarsa ancak o zaman keyfimiz kaçıp, çatının önemini anlayabiliriz.    


Çatıların binanın yapısına tam uyum sağlaması, eğim ve detayının oluşturulması çok önemlidir.    Çağdaş yapılarda maalesef binaların dış görünüşüne, estetiğine çok önem verilmekte ancak çatı gibi aslında en önemli bölümlerden birisi göz ardı edilmektedir. Çatılar, teras, kırma ve sanayi tipi olmak üzere üç grupta toplanmaktadır. Ülkemizin güney bölgelerinde, teras, diğer bölgelerinde ve çok katlı binalarda kırma ve   fabrika binalarında da kırma tipi çatı kullanılmaktadır.  Çatı problemlerinin oluşma   nedenlerinden birisi de çatıda kullanan       kiremitlerin, kalitesi olmasıdır. Kalitesiz kiremitlerin kılcal damarlarından su sızmakta ve çatı akmaya başlayacaktır.  Çatı tamiratı da en incelikli ve ustalık   gerektiren işlerdendir.    Çatı tamiratı işi, işinin ehli olmayan insanların elinde, sorunu çözmek bir yana sorunun daha da büyümesine   neden olmaktadır. Bu nedenle de çatı ustaları, profesyonel ekibiyle   her daim sizlerin hizmetinizde.


Bazı durumlarda da su akarak sıva ve boya arasında hapsolabilir.   Bu durumda da tavan geniş bir bölümünü su kaplayabilir.   Tavan aşağıya doğru bombeleşebilir.    Neresinden bakarsanız bakın can sıkıcı ve gayri estetik bir durumdur.   Çatı akması problemi sıvı yalıtımının yetersiz olmasıyla ilgilidir.  Bununla ilgili olarak da ilkönce     sıvı    yalıtım projesi hazırlanması gerekmektedir.  Tadilat yapılırken bazen iskele de kurmak gerekli olacaktır.   Bütün bu incelikli ve uzmanlık gerektiren işler için en güvenilir yardımcınız çatı ustaları olacaktır.


Çatı ustaları, modern ekipmanları, araç, alet ve edevatlarıyla profesyonel çözüm ekibiyle, çatı problemlerinize en hızlı ve garantili çözümü sunacaklardır.                

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN

TEŞEKKÜRLER !

BİZİ ARAYIN : +90 532 395 5941
BİZİ MAİL ATIN : [email protected]
Yada bize yazın, biz size dönüş yapalım...!
WHATSAPP'TAN YAZIN : +90 532 395 5941
web tasarım
SAYFA BAŞI