Çatı Temizliği

Çatı Temizliği

Çatı Temizliği

Çatı temizliği deyip geçmeyin. Hem meşakatli hem uğraştırıcı hem de tehlikeli bir iştir. Çatılarda gerek rüzgar, gerek kuşlar, gerek kar yağmur birikintileri gibi sorunlar sebebi ile kirlenme meydana gelmektedir. Çatılarda gerekli bakım yapılmadığı müddetçe bacalar tıkanmakta, çatı malzemeleri yıpranmaktadır. Uçan birçok cisim yüksek ölçekli rüzgar ya da fırtınada çatılarda toplanır. Toplanan bu cisimlerin temizlenmesi gerekmektedir. Bu işi de konusunda uzman olan kişilerin yapması gerekmektedir. Çünkü yetkisizi kişiler tarafından yapılacak temizliklerde çatının üst malzemelerinde hasar oluşma riski de bulunmaktadır. Bu riski ortadan kaldırmak için Çatı34 firmamız gibi tecrübeli ve uzman bir işletme ile çalışmalısınız. Firmamız herşeyden önce personel güvenliğine son derece önem vermektedir. Güvenlik önlemleri olmadan kimsenin çatı işlerinde çalışmasına Müsaade edilmemektedir. Bu durum dahi firmamızı tercih etmeniz için önemli bir husustur.

Çatı temizliği yapılırken kullanılan temizlik malzemeleri bulunmaktadır. Kullanılan malzemenin ağır kimyasal maddeler olmaması gerekmektedir. Aksi taktirde çatı temizliği yapılırken bir yandan da çatının izolasyon malzemesine zarar verilebilir. Bu zararı bir müşteriye anlatmak ise oldukça zordur. Bu hususta uzman olmayan birçok işletmenin yaptığı hatalar arasında temizlik malzemelerini yanlış seçmek, yetkisi olmayan personellere işlem yaptırmak ilk sırada yer almaktadır. Sonuç itibari ile memnuniyet sağlandığı sürece bir firma ile iş ilişkisi devam eder. Firmamız bu bilinci taşıyan nadir firmalar arasında yerini almıştır. Yılların tecrübesini gerçekleştirdiği projelerinde gösteren bir işletme olmamız hususu ile de günümüzde İstanbul'da en çok tercih edilen firmamız arasında bulunmaktayız.

Çatı temizliği bahar aylarında yaptırılırsa çok daha mantıklı olacaktır. Kış döneminde temizlik yapılması acil durumlar haricinde tercih edilmeyen bir durumdur. Hava koşulları sebebi ile çatıdaki tehlike daha büyük olacaktır. Oysa ki bahar aylarında hava durumunun iyi olduğu günlerde yapılan çatı temizliği daha sağlıklı olacaktır. Bu hizmet ile ilgili firmamızdan kış döneminde randevu almanızı tavsiye ederiz. Bahar aylarından başlayarak hizmet talep edenler yoğunluk sebebi ile çoğu zaman beklemeye alınmaktadır. Siz de bu hususta beklemek istemiyorsanız kış döneminde firmamız ile iletişim kurmanız doğru olacaktır.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN

TEŞEKKÜRLER !

BİZİ ARAYIN : +90 532 395 5941
BİZİ MAİL ATIN : [email protected]
Yada bize yazın, biz size dönüş yapalım...!
WHATSAPP'TAN YAZIN : +90 532 395 5941
web tasarım
SAYFA BAŞI