Kiremit Aktarma

Kiremit Aktarma

Kiremit Aktarma

Kiremit Aktarma

Kiremit aktarma çatı örtüsü kiremit malzeme ile yapılmış olan yapılarda yapılan işlemlerden biridir. Firmamızın hizmetleri arasında yer alan bu işlem konusunda uzman olan personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Türkiye genelindeki çatı yapılarını incelediğinizde birçok evin çatısının kiremit malzeme ile kaplı olduğunu görürsünüz. İstanbul için de aynı durum söz konusudur. İstanbul'da hizmet veren çatı34 firmamız kiremit çatı yapımı, tamiri hususunda da başarı kaydetmiş bir işletmedir. Başarımızın sırrı ise uzman bir personel yapısına sahip oluşumuz ve kullandığımız malzemelerin kaliteli oluşundan ileri gelmektedir. Sonuç itibari ile bir yıpranma payına sahip olan bu malzeme zamanla dış etkenlerin de kuvvetine bağlı olarak hasar görmektedir. Dolayısı ile binaya daha büyük zararların oluşmaması için de en kısa süre içerisinde müdahale edilmesi gerekmektedir.

Kiremit aktarma işlemi gerçekleştirilirken bir takım noktalarda dikkatli olunması gerekmektedir. Bunların başında işlemi yapacak olan ustalardır. Eğer usta bu hususta bilinçli değil ise hem yapıya hem de kendine zararı dokunabilir. Hasar gören parçaların tek tek elden geçirilmesi ve değiştirilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde zamanla izolasyon malzemeleri dahi zarar görerek bina içerisine su sızıntısına kadar sebebiyet verecektir. Kiremit yapıdan meydana gelmiş çatılarda ara ara kiremit aktarma işlemi yapıldığı takdirde bina ömrünün de uzayacağı bir gerçektir. Bu hususta firmamız sizlere gerekli desteği sağlamak üzere hazır bulunmaktadır. Firmamızdan randevu almak için web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizden yararlanmalısınız. Sizlere daha kaliteli hizmeti sunmak adına sürekli yenilenen ve güncellenen bir yapıya sahip olan işletmemiş müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır. Bu durum sayesinde her geçen firmamızın ismi daha fazla duyulmaya başlamıştır.

Kiremit aktarma işlemi sadece kiremitlerin değiştirilmesinden ibaret değildir. Çatıda yer alan su ve ısı izolasyonu için serilmiş olan izolasyon malzemelerinin de zarar görmüş olması ihtimaline karşı yenilenmesi doğru olacaktır. Şayet bu işlemin gerçekleştirilmemesi halinde yeni kiremitlerle çatı kaplansa dahi kiremit aktarma işleminden verim alınması mümkün olmayacaktır. Siz de profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak, kaliteli ve güvenilir bir firma ile çalışmak isterseniz her daim sizler için hazır bulunduğumuzu unutmayınız. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu aklınızdan çıkarmayınız.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN

TEŞEKKÜRLER !

BİZİ ARAYIN : +90 532 395 5941
BİZİ MAİL ATIN : [email protected]
Yada bize yazın, biz size dönüş yapalım...!
WHATSAPP'TAN YAZIN : +90 532 395 5941
web tasarım
SAYFA BAŞI