Çatı Tadilatı

Çatı Tadilatı

Çatı Tadilatı

Çatı Tadilatı

Çatı tadilatı ile çatılarınızdaki sorunlar ortadan kaldırılır, evlerinizin içerisinde herhangi bir sorun yaşamadan kullanmaya devam edersiniz. Ayrıca çatılarınıza çatı 34 ile yapılacak olan tadilat işlemlerinin sonucunda çatıdaki alanlarınız daha kullanışlı hale gelecektir. Mevsimsel değişikliğe maruz kalan çatıların hepsinde zamana bağlı olarak tamir ve tadilat ve gerektiğinde değişim işlemleri birer ihtiyaç haline gelmektedir.

Çatılarda Tadilat Yapmak İçin İzlenen Süreç

Çatı tadilat başından sonuna kadar çok fazla dikkat ve özen isteyen bir süreci kapsamaktadır. Yapılacak küçük bir hata veya atlanacak bir adım hem tadilat işleminin başarısızlık ile sonuçlanmasına hem de ilerleyen zamanda daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu nedenle tadilat işlemi için;

  • Çatı 34 olarak ücretsiz keşif ekibimiz ile evinizin çatısını kontrol ederek, sorunlar hakkında rapor tutuyoruz.
  • Hazırlanan rapor sonucunda soruna ilişkin olarak kullanılacak malzeme seçimi yapıyoruz.
  • Belirlenen günde alanında uzmanlaşmış personelimiz ile işlemlere başlıyoruz.
  • İşlemlerin her bir aşamasında teknolojide son nokta teçhizat ve kendini kanıtlamış kalitedeki malzemeleri kullanıyoruz.
  • Tadilat işleminin ardından onarımın sebebi olan işlem için defalarca kontrol gerçekleştiriyoruz.

Çatı tadilatı işleminin sonrasında çatınızda eski sorunların tekrarlamayacağına dair garantimizi sunarak teslimatını yapıyoruz. Eski sorun yenilenmesi, sorunun başka sıkıntılara yol açması durumunda bütün tamir ve tadilat masrafını üzerimize alıyoruz.

Çatı Tadilatı Konusunda Merak Edilenler

Çatı tadilatı yapılması için yapılacak araştırmalarda akıllarda soru işareti bırakan her türlü sorunun çözülmesi gerekmektedir. Bu nedenle araştırmalar belirli kriterler altında yapılmaktadır. Kriterleri sağmayan çatı tamiratı işlemleri ilerleyen süre içinde eski sorunu tekrar etmesi, yeni sorunların ortaya çıkması vb. sıkıntılar yaşatacağından dolayı yeniden çatı işlemleri gerekliliği ve masrafların katlanması sonucuna neden olacaktır.

Çatı 34 olarak soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına her türlü soruya hızlı ve net cevaplar vermekteyiz. Sayfamız üzerinden yaptığımız işlemleri ve kullandığımız malzemelerin kalitesini sizlerin erişimine sunuyoruz. Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimin hakkımızda sunduğu referansları inceleyebilirsiniz. Çatı tadilatı konusunda aradığınız her türlü bilgiye hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Sorunlarınız bizimle paylaşarak hızlı ve etkili bir çözüm sağlayabilirsiniz.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN

TEŞEKKÜRLER !

BİZİ ARAYIN : +90 532 395 5941
BİZİ MAİL ATIN : [email protected]
Yada bize yazın, biz size dönüş yapalım...!
WHATSAPP'TAN YAZIN : +90 532 395 5941
web tasarım
SAYFA BAŞI