Çatı Onarımı

Çatı Onarımı

Çatı Onarımı

Çatı onarımı gündeme gelmeden bu durumun ne kadar kötü olduğu bilinmemektedir. Çatı sorunlarını en çok yaşayanlar ise son kat konut ya da iş yeri sahipleri olmaktadır. Çatı eğer doğru izole edilmemişse soğuk bir ev, doğru bir yalıtım yapılmamış ya da uzun zamandır çatı bakımı, çatı onarımı yapılmamış ise nem ve su sızıntıları baş göstermektedir. Bu durum zamanla işin içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Özellikle de aynı binada yaşayan hak sahipleri çatı hususunda çok duyarlı değil ise son katta yaşayanlar tek başlarına bu sorunla hem maddi hem de manevi olarak uğraşmak durumunda kalmaktadırlar. İşin aslı, çatı sorunlarının ortak olmasıdır. Bu bilinci taşımayan kişilerle aynı çatı altında yaşamak da oldukça zor olmaktadır. Kişi kendi çabaları ile çatı firmalarına ulaşmaya çalışmakta, uygun fiyatlı hizmet alabilmek için firmanın hizmetlerini ve hizmet kalitesini çoğu zaman göz ardı etmektedir. Oysa ki, birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesi halinde hem sorunu yaşayan büyük maddi külfetlere katlanmak durumunda kalmaz, hem de manevi olarak kendini çok daha iyi hisseder.

Çatı onarımı ihtiyacının ortaya çıkmasının sebeplerinden en büyüğü bina inşa edildiği günden sorunların yaşandığı güne kadar çatı ile kimsenin ilgilenmemesi, bakımlarının yapılmamasıdır. Özellikle eski yapılarda çatılara monte edilen çanak antenler sebebi ile çatılarda yıpranma, malzemelerin kırılması, hasar görmesi sık sık gündeme gelmektedir. Çatı onarımı bu gibi durumlarda doğru yöntemlerle yapılmazsa sorun aynen en kısa zamanda tekrarlamaktadır. Bu sebeple sizlere önerimiz firmamız ile görüşmeden problemlerinize çözüm olacağınız düşündüğünüz firmalar hakkında karar vermemeli ve anlaşma yapmamanız yönünde olacaktır.

Çatı onarımı için bulunduğunuz binaya gelmeden önce uzman ekibimiz ücretsiz ekspertiz yaparak sorunun kaynağını anlamaya çalışmaktadır. Sonuç itibari ile onarım yapılacak olan alanın tespit edilmesi onarım işinin daha kısa sürede tamamlanması açısından önem arz etmektedir. Onarım için tarafınıza verdiğimiz randevu günü ve saatine sadık kalmakta, ekspertiz sayesinde tespit edilen hasarlı parçaların yenilerini getirmekteyiz. Size söz verdiğimiz zaman diliminde de işlemlerimizi gerçekleştirerek sorunlarınıza en kaliteli çözümleri getirmekteyiz. Firmamızı tercih etmekle çatı onarımı hususunda en doğru kararı vereceğinize emin olabilirsiniz.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN

TEŞEKKÜRLER !

BİZİ ARAYIN : +90 532 395 5941
BİZİ MAİL ATIN : [email protected]
Yada bize yazın, biz size dönüş yapalım...!
WHATSAPP'TAN YAZIN : +90 532 395 5941
web tasarım
SAYFA BAŞI