Çatı Ustası

Çatı Ustası

Çatı Ustası

Çatı ustası arayışında iseniz şu an en doğru yerdesiniz. Ustalık gerektiren hususlarda işin hakkını veren çalışanlar tecrübeleri sayesinde uzmanlık alanlarına göre hizmet vermektedir. Çatı oluk tamiri yapan bir usta ile yeni çatı yapımında görev alacak olan ustaların görev ve yetkileri farklıdır. Bu sebeple işletmemizde bir görev dağılımı bulunduğunu da söyleyebiliriz. Özellikle de kış aylarında büyük çatı problemleri baş göstermektedir. Eskimiş ve yıpranmış çatı sebebi ile son kat dairelere su sızıntıları meydana gelmektedir. Bu durum başta daire sahipleri olmak üzere aslında tüm binanın canını sıkmaktadır. Sonuç itibari ile ortak kullanım alanı olan çatı için çıkacak olan masraf kısmı daire sakinleri arasında eşin paylaştırılacaktır. Bu da daire sahiplerine ayrı bir külfet oluşturmaktadır. Firmamızın siz bina sakinlerine önerisi bu tarz sorunları yaşamadan periyodik olarak çatı bakımlarını yaptırmanızdır. Uzman ekibimiz arasında çatı ustası olan personellerimiz bulunduğunuz binada ücretsiz keşif hizmeti verecektir. Keşif neticesinde sorunlu bölge tespit edilmesi halinde de gerekli müdahalelerin yapılması için randevu verilmektedir. Randevu verilmesindeki en önemli sebeplerden biri de iş akışımızı düzen içinde yürütmek verdiğimiz sözleri siz değerli müşterilerimize karşı tutmaktır.

Çatı ustası seçiminde en çok dikkat etmeniz gereken konuların başında güvenliğiniz açısından ustanın bir firmaya bağlı olup olmadığı konusudur. Son yıllarda milyonlarca dolandırıcılık vakası meydana gelmektedir. Tanımadığınız, bir kimliğe sahip olmayan yetkisiz kişiler gerçekleştirilen işlemlerde de bu tarz problemler gündeme gelmektedir. Bu sebeple özellikle kendi ve bina sakinlerinin güvenliği açısından görüşme sağladığınız ustaların bağlı oldukları firmayı muhakkak öğrenmelisiniz. Firmamızca görevlendirilen personellerimiz güvenlik sorunu yaşamayacağınız niteliklerde olan kişiler arasından tercih edilmiştir.

Çatı ustası olarak görev yapan personellerimiz çatı bakım onarım, yeni çatı yapımı, onduline çatı yapımı, çatı oluk onarımı ve daha birçok konuda sizlere hizmet sunmaktadır. İhtiyacınız olan hizmetin ne olduğunu web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizden çağrı merkezimize ulaşarak belirtmeniz yeterli olacaktır. Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ve yılların tecrübesi ile hizmet sunan firmamız daima sizlerin yararını düşünmektedir. Hizmet bedellerimiz hakkında bilgi almak için firmamızla iletişim kurmanızı öneririz.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN

TEŞEKKÜRLER !

BİZİ ARAYIN : +90 532 395 5941
BİZİ MAİL ATIN : [email protected]
Yada bize yazın, biz size dönüş yapalım...!
WHATSAPP'TAN YAZIN : +90 532 395 5941
web tasarım
SAYFA BAŞI